آغاز فعالیت

خشکبار پروینی از سال 93 تا 95

با نام و یاد خداوند بخشنده مهربان خشکبار پروینی فعالیت خود را به‌صورت رسمی از سال 1393 با فروش تخمه آفتاب‌گردان مشکی به‌صورت دو نوع خام و نمکی آغاز نمود که به‌صورت عمده در مکان‌های تفریحی مانند پارک ارم تهران و پارک چمران استان البرز شروع به عرضه نمود و تنها با داشتن یک پرسنل در قسمت عرضه عمده به کار خود ادامه داد. در سال 1395 دچار مشکلات خیلی عجیب‌وغریبی شد که این مشکلات منجر به تعطیلی حدود سه ماه مجموعه شد؛ اما با کمک خداوند متعال و دوستان و همراهان همیشگی‌مان و مشتریان عزیز و گران‌قدرمان که در آن برهه سخت خیلی به این مجموعه کمک و یاری رساندن تا از بسته‌شدن کامل این مجموعه جلوگیری کنند. توانستیم از آن مشکلات عبور کنیم.

تغییرات مدیریتی

خشکبار پروینی بعد از سال 95

بعد از سال 95 مجموعه تغییرات مدیریتی و سازگار فروش را به‌صورت کامل انجام داد تا دوباره خشکبار پروینی با آن مشکلات روبرو نشود.از سال 95 خشکبار پروینی؛

اولویت اول خود را در تبیین فروش در تمام فصول سال گذاشت تا بتواند از فروش فصلی گذر کند و امروز این کار به نحوه احسن انجام شده است.
اولویت دوم ؛ تأمین بار از کشاورزان عزیزمان  قرار داده‌ایم.
اولویت سوم؛ به‌کارگیری از خود کشاورزان یا در صورت امکان از فرزندانشان در امور فراوری و فروش محصولات کشاورزی.
تأمین بار از کشاورزان

تلاش خشکبار پروینی در این زمینه

در کشور عزیزمان ایران در حق کشاورزان واقعاً  اجحاف می‌شود. دلالان و بازاریان نا بازار کاری با این عزیزان کرده‌اند که تمام ذهنیت کشاورزان نسبت به بازاریان منفی شده است و ما برای اینکه بتوانیم به‌صورت صادقانه با کشاورزان ارتباط بگیریم هزینه‌های هنگفتی متحمل شدیم که در آخرسر بازهم نتوانستیم تا به امروز کار زیادی در این بخش انجام دهیم؛ اما بااین‌همه خشکبار پروینی همیشه با تمام توان از این عزیزان حمایت می‌کند.

 

کارهای انجام شده در این مورد؛

  1.  پیش‌خرید محصولات باغی کشاورزان
  2. خرید محصولات به‌صورت مستقیم
  3. پیش‌خرید و پرداخت کمک‌هزینه کشت

4- خرید بذر اصلاح شده

5-ارتباط‌گیری مستقیم با کشاورزان برای شنیدن صدای کشاورزان

6-حمایت رسانه‌ای از کشاورزان داخل سایت خشکبار پروینی

7-مشاوره در امور کشت، انتخاب بذر اصلح، فروش و نحوه نگهداری و کاشت

اشتغال زایی

ایجاد شغل برای کشاورزان و فرزندانشان در مجموعه

به‌کارگیری از خود کشاورزان یا در صورت امکان از فرزندانشان در امور فراوری و فروش محصولات کشاورزی. با این کار به دلیل اینکه کشاورزی در کشورمان ایران به‌صورت فصلی انجام می‌شود، در وهله اول شش ماه دوم سال را بیهوده از دست نمی‌دهند و یک کمک‌خرج برای خانواده خود می‌شوند و در وهله دوم که این برای خشکبار پروینی خیلی مهم است، کشاورزان عزیزمان به‌مرورزمان از نحوه فراوری و فروش محصولاتشان به‌صورت مستقیم آگاه می‌شوند و این امر باعث آگاهی جمعی کشاورزان شده و ان‌شاءالله در آینده نه‌چندان دور شاهد رشد تولید و اقتصاد پویای کشاورزانمان باشیم.کارهای انجام شده در این حوزه؛

1-به‌کارگیری 90درصد پرسنل خشکبار پروینی از کشاورزان یا فرزندشان

2-تأسیس فروشگاه در استان البرز به‌صورت خرده‌فروشی به مدیریت یکی از فرزندان کشاورز منطقه مرزی آذربایجان غربی

3-تأسیس فروشگاه اینترنتی به مدیریت فرزند کشاورز

4- راه‌اندازی سیستم فروش در شمال غرب کشور با مدیریت و فعالیت خود کشاورزان عزیزمان

5- به‌کارگیری یکی از کشاورزان در قسمت مدیریت کارگاه فراوری محصولاتمان

مجموعه ما تا امروز توانسته با پرفرازونشیب‌های زیادی که در این چند سال برای کشورمان پیش‌آمده به جایگاه خوبی در بین مشتریان و کشاورزانمان دست پیدا کند

خشکبار پروینی در نظر دارد با کمک شما همراهان عزیز در آینده کشورمان نقشی اساسی در تولید ناخالص کشورمان داشته باشد

10
سال فعالیت در زمینه خشکبار
4000
مشتری راضی
15
شرکت مشتری
30
کارمند
پخش ویدیو
پخش ویدیو
درباره سایت

فروشگاه آنلاین خشکبار پروینی

کشور ما ایران به علت دارابودن شرایط آب‌وهوایی چهارفصل موفق به تولید انواع خشکبار آن هم به بهترین شکل است که این خود به تنوع آجیل در ایران کمک می‌کند. تنوعی که در دیگر کشورها به‌ندرت یافت می‌شود. به‌طوری‌که هر نوع خشکبار را با قیمت و کیفیت مناسب در ایران می‌توان تهیه کرد. در واقع کیفیت و مرغوبیت بالای خشکبار ایران رمز موفقیت این محصول در بازارهای جهانی است که باعث شده است صادرات و فروش عمده آجیل عمده تازه و خام ایران در کل کشورهای جهان رونق داشته باشد.

خشکبار پروینی با تکیه بر تجربه ای که در زمینه فروش و پخش آجیل عمده و انواع خشکبار دارد ، در تلاش است تا علاوه بر عرضه خشکبار های مرغوب ، بتواند محصولاتی را به مشتریان خود ارائه دهد که قیمت مناسبی هم داشته باشند .از عمده سیاست های پایه‌ی خشکبار پروینی ، مبدل شدن به کانالی برای دست‌در دست هم گذاشتن تولید کننده و مصرف کننده بدون دخالت دیگر واسطه ها بوده و هست،در همین راستا مجموعه‌ی خشکبار پروینی پس از اخذ بازخورد های مثبتی که از دو محصول عسل و تخمه (آفتابگردان‌و‌کدو) درکنار سایر اقلام سبد فروشگاه‌خود از سوی مشتریان همیشگی‌خود داشت ، اقدام به ثبت برند برای انجام بسته بندی های باب میل مصرف کننده،و ارج نهادن بیش از پیش به محصول کرده است ! .
لذا مِن‌بعد شما مشتری گرامی مجموعه‌ی خشکبار پروینی،نامِ《 عسل مصل 》و 《چیتداماک》را بعنوان دو برند ثبت شده‌ی خانواده‌ی خشکبار پروینی بسیار خواهید شنید.
خبر های خوب در راه است...

این مجموعه تابه‌حال توانسته است محصولات خود در قالب انواع خشکبار مرغوب  را به طور مستقیم و با قیمتی عمده به دست همکاران و مشتریان عزیز برساند.

باتوجه‌به اینکه امروزه خرید بسیاری از محصولات به‌صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد؛ فروشگاه خشکبار پروینی محصولات خود را به‌صورت آنلاین در اختیار مشتریان خود گذاشته است. مشتریان عزیز می‌توانند با مراجعه به سایت و پس از اطلاع از قیمت‌های به‌روز، انواع خشکبار موردنظر خود را خریداری نمایید.

فروشگاه خشکبار پروینی به‌عنوان یکی از مراکز پخش و فروش عمده خشکبار  باکیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز است. جهت اطلاع از لیست قیمت‌ها و محصولات خشکبار پروینی، با ما تماس حاصل فرمایید و پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید.